Domů

Mgr. Kateřina Lepltová

Katka pochází ze středních Čech a vystudovala v Hradci Králové francouzštinu a výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě. Příležitostné konverzace ve francouzštině si užívá stejně jako tvoření všeho druhu. Ráda objevuje nové věci - místa, recepty, kavárny, hudební interprety, lidi a jejich životní příběhy...

Po studiích se přestěhovala do Brna a začala pracovat v Integrity Life. Věnuje se osobnímu vedení vysokoškoláků, které zahrnuje jak praktický osobnostní rozvoj, tak duchovní stránku člověka a rozvíjení vztahu s Bohem. Motivuje ji, když vidí mladé lidi, kteří poznávají své silné i slabé stránky a naplno a s radostí využívají potenciál své osobnosti. Jako vystudovanou učitelku jí zároveň baví vymýšlení a organizace různých akcí (jako třeba tvořivé večery pro holky nebo vícedenní sjíždění Vltavy), i občasné vedení seminářů, např. na téma prokrastinace, rozhodování, vztahy s rodiči.

Na vysoké škole Katka poznala, jaký je život s Bohem, a v osobním životě i v práci čerpá moudrost, radost, útěchu i vedení z Bible. Její oblíbenou výzvou z této knihy je: "Neustále se radujte!"