Domů

Mgr. Daniela Frélichová

Danča vystudovala pedagogickou a filozofickou fakultu na Ostravské univerzitě, a to v obor Český jazyk s literaturou a historií. Nepřestává ji fascinovat, jak se propojují dějiny se současností a vytvářejí překvapivě pravdivé souvislosti. Podobným způsobem ji před lety zaujala Bible a osoba Ježíše a stala se křesťankou. Věří, že v Bibli lze nalézt odpovědi na nejpalčivější otázky o hodnotě lidského života, pomoc v mezilidských vztazích, inspiraci k výchově i k budování vlastního charakteru.

Danča se několik let na VŠ věnovala práci s dětmi ze sociálně vyloučených lokalit a také jako absolvent rok vyučovala na základní škole. Téměř celou dobu studia však byla dobrovolníkem v Integrity Life a tuto službu si oblíbila. V současné době je lektorkou v  In-Life v Ostravě, kde především moderuje a vytváří zázemí pro semináře, vede kreativní workshopy, spoluorganizuje pobyty a ráda je osobním průvodcem v duchovním i lidském rozvoji studentů.

Má ráda pravdu a upřímnost, tanec, vodu, vítr ve vlasech, nadějné konce a vůni lip. Jejím heslem je: „Stále se mám co učit.“